31 жовтня відбулася зустріч між командами АС Адема та СО Емірн, яка стала найрезультативнішою в історії футболу: була забита рекордна кількість голів — 149. Гравці СО Емірн одразу заволоділи м’ячем та забили гол у свої ворота. Після кожного розведення м’яча у центрі поля ситуація повторювалась. Таким чином ще до перерви рахунок був 75:0. На 65-й хвилині матчу при рахунку 108:0, тренер АС Адема закликав зупинити це шоу та вказав, що його команда просто дивиться на дивну ситуацію. Вболівальники також були здивовані подіями та вимагали повернути гроші за квитки на матч.

Зрештою поєдинок закінчився рекордною перемогою АС Адема з рахунком 149:0. Голи у цій грі забивались кожні 36 секунд, а один гравець зміг забити 69 автоголів.

Цією подією одразу зацікавилась Федерація футболу Мадагаскару, яка відсторонила від змагань головного тренера СО Емірн на три роки, а інших гравців покарала різними термінами: від кількох місяців до року заборони грати у футбол.

Матч між командами АС Адема та СО Емірн побив попередній рекорд за кількістю  голів, який проіснував 117 років. У 1885 році у кубку Шотландії команда Арброт перемогла клуб Бон Аккорд з рахунком 36:0.