Захисник збірної Боснії та Герцеговини Денніс Хаджикадуніч, контракт якого належить російському «Ростову», не зміг стримати емоцій після поразки від України у півфіналі плей-оф відбору Євро-2024. 25-річний футболіст розплакався у прямому ефірі, коментуючи феєричний камбек «синьо-жовтих».

Футболіст російського клубу розплакався після поразки Боснії від України. Фотофакт

Хаджикадуніч поскаржився на невдачу своєї команди, яка буквально за три хвилини перед фінальним свистком пропустила два м’ячі і програла поєдинок (1:2). Боснійський захисник також не зміг пояснити причин такого розвитку подій на полі у Зениці.

«Ми були близькі. Залишалося п’ять хвилин… Перемога була така близька, але ми програли. У мене немає слів. Мені зараз дуже складно говорити», – сказав Хаджикадуніч, витираючи сльози.