Колишній тренер збірної Англії Свен-Йоран Ерікссон поділився очікуваннями від матчу легенд «Ліверпуля» та «Аякса», в якому він 23 березня очолюватиме команду мерсисайдців.

«Це мрія (очолити команду легенд – прим.), і коли клуб запитав, я подумав, що це жарт. Але я сказав: «Звичайно, я приїду». Той факт, що це робиться для благодійності, робить це ще прекраснішим.

На «Енфілді», мабуть, найкраща атмосфера у світі, і частиною цього є пісня «You’ll Never Walk Alone». Я з нетерпінням очікую почути її в суботу. Для мене велика честь і я вдячний «Ліверпулю» за те, що вони надали мені цю можливість.

Мені дуже пощастило, що всі речі, які я зробив добре, відзначають, поки я ще живий. Це ненормально, що зазвичай вам потрібно померти, перш ніж люди скажуть, наскільки ви були хороші. Дуже радий, що вони кажуть мені, поки я ще живий», — сказав Ерікссон.

Нагадаємо 76-річному фахівцю діагностували рак у термінальній стадії, через що йому залишилося жити щонайбільше рік. Після того, як ця інформація стала відомою, Ерікссон заявив, що завжди хотів бути тренером «Ліверпуля».