У жіночому перс’юті Чемпіонату України в Украина Буковелі з 39-ти заявлених спортсменок на старт вийшли лише 13. В тому числі не було трьох представниць основи збірної України, які мали б претендувати на медалі. За таких умов перший сімейний подіум на дорослому рівні вибороли сестри Городні. Юлія, стартувавши раніше за суперниць, усю гонку провела на першій позиції і з двома хибами на рубежах фінішувала з золотом.

Її сестра Олена також двічі заходила на штрафне коло, і на останні два кілометри дистанції вийшла через 17 секунд після Юлії. До фінішу статус-кво не змінився, і Олена фінішувала другою. Бронза – у Надії Бєлкіної, яка тричі помилилась у лежках, і хоча після цього була бездоганною на рубежах, наздогнати двох львів’янок не змогла.

Як і в чоловічому переслідуванні, лише троє спортсменок реально претендували на медалі: четверта на фініші Любов Кип’яченкова так само, як і Денис Насико, програла бронзовій призерці дуже багато – більше двох хвилин.