Головний тренер збірної України U-19 Дмитро Михайленко розповів про адаптацію Крістіана Шевченка. 17-річний син голови Української асоціації футболу (УАФ) Андрія Шевченка дебютував за юнацьку національну збірну в еліт-раунді відбору Євро-2024 (U-19).

Михайленко зізнався NV, що адаптація молодого футболіста відбувається дуже швидко.

«Він дуже веселий. Зараз Крістіан спілкується англійською з гравцями, які теж володіють цією мовою. Такі в команді є. Він уже свій. Переважно товаришує з хлопцями, які грають за кордоном, бо вони спілкуються англійською. Так, це важко. Це не стовідсоткове спілкування, тому що він не розуміє українців, але все одно почувається як удома», – сказав Михайленко.

Також Дмитро Станіславович спростував повідомлення деяких ЗМІ, що до Шевченка-молодшого приставлено перекладача.

«Ні, у нього немає жодного перекладача. Тренерський штаб розмовляє англійською, тому один із тренерів, коли потрібно щось пояснити, завжди знаходиться біля нього», — зазначив тренер.

20 березня Україна з рахунком 2:0 перемогла Північну Македонію в 1-му турі міні-турніру в македонському Скоп’є на FFM Training Centre. Крістіан Шевченко з’явився на полі на 79-й хвилині, замінивши Геннадія Сінчука. У другому турі у матчі проти Латвії (3:0) Крістіана випустили на поле на 90-й хвилині.

Шевченко-молодший феєрично дебютував за «Вотфорд». Він допоміг команді вийти у фінал Кубка ліги.