Після успішного матчу проти Ісландії, лідерів збірної України Мудрика, Циганкова, Довбика, Яремчука та Зінченко порівняли із зірками «Барселони» часів Гвардіоли. Таку аналогію навів екс-гравець «Карпат» та «Закарпаття» Михайло Кополовець. Також він дав прогноз на виступ українців на Євро-2024.

«У минулій грі рятівником став Яремчук. Він вийшов на поле, забив, віддав тоді асист і зробив результат. А тепер все зробив Циганков. Він виконав колосальний об’єм роботи. Він зробив цю гру. Забив і потім віддав на Судакова, коли той асистував на Мудрика. Циганков — це людина, яка вирішила долю поєдинку.

Приємно бачити, який зараз розкішний склад у збірної України. У нас є запас футболістів хорошого рівня. Не зрозуміло від кого чекати сюрпризів. Це як раніше у «Барселоні» були Мессі, Хаві, Іньєста. Суперники не знали від кого треба чекати небезпеки. А в нас зараз так можуть зіграти: Довбик, Мудрик, Судаков, Циганков, Яремчук, Зінченко», — каже Кополовець

Крім того він повідомив, що має привід пишатися ,адже не дивлячись на війну Україна показує такі високі результати.

«Ми — воююча країна і ми граємо у футбол. Якби в іншій країні Європи була така ситуація, вони б грали у футбол взагалі? Німеччина грала би у футбол? Та не тільки німці, а будь-яка країна. А ми граємо, і добре це робимо. І не треба говорити, що багато збірників виступають за кордоном. Психологічно вони теж страждають. Вони бачать, що у їхній країні робиться. У них є тут сім’ї, близькі», — сказав експерт.

Україна — фаворит групи

Кополовець вважає, що Україна може виходити з групи на Євро-2024, адже серед суперників немає команд Топ-рівня. Навіть Бельгія останнім часом не показувала себе, як гранд Європейського футболу.

«Бельгія, Словаччина і Румунія? Ну вибачте мене. Я вважаю, що наша команда — фаворит групи. Те що вийшли — молодці. Ми дякуємо всі збірній за це. А там ми будемо вимагати, щоби збірна вийшла з групи. Ну суперники реально дозволяються це зробити. Подивіться, у нас немає Франції, Іспанії, Італії, Німеччини. В нас немає таких опонентів топових. Тож група нам під силу однозначно», — підсумував Михайло.