Футбольний журналіст Віктор Вацко аналізуючи розгромну перемогу київського Динамо над Ворсклою у 22-му турі УПЛ (5:1), розсипався в компліментах півзахиснику біло-синіх Миколі Шапаренку і натякнув, як той може прискорити свій трансфер до Європи.

«У чемпіонаті в України 2024 році Шапаренко демонструє гру одного із найкращих центральних півзахисників українського футболу. Я думаю, що ці два голи у ворота Ворскли також матимуть величезне значення для Миколи з психологічної точки зору. Він давно не забивав.

Футболіст на його позиції не те, що повинен, а футболісту на його позиції добре було б забивати голи. Особливо якщо ми говоримо про гіпотетичну передпродажну підготовку».

Відзначив журналіст і те, що Шапаренко, який у своєму віці вже переніс кілька важких травм, зовсім не боїться грати у силовий футбол.

«Статистика як не крути, вона дуже важлива. Дивлюсь футбол, його футбол, то бачу мову його тіла на полі. Я бачу, що до нього знову повернулась ось ця впевненість, яка була до травми. Я бачу, що він перестає себе берегти, уникати жорстких зіткнень. Ось цей страх, який в кожного футболіста в підсвідомості є після важкої травми, тут ти нічого не зробиш. Так воно є, так природа керує».

Звісно ж, пригадав блогер і про літнє Євро, виступи на якому ще більше можуть розкрити талант Миколи.

«Цей страх у Шапаренка зникає. Йому зараз дуже важливо грати постійно, сильно і результативно. Голи й асисти матимуть велике значення. Йому потрібно виграти конкуренцію і потрапляти на Євро-2024. Важливо грати на цьому турнірі за збірну. Ну ось так воно все працює».

І наостанок роздумів про Шапаренка Вацко видав складений для нього план «втечі» з Динамо.

«Якщо говорити про майбутній гіпотетичний продаж. Скаути з клубів хороших чемпіонатів наш чемпіонат будуть дивитися так постільки, поскільки. Міжнародний рівень — це уже інша справа. І знову ж таки, це якщо Ігор Михайлович захоче продати і не виставлятиме захмарний цінник», – розповів Вацко в ефірі своєї авторської програми на Ютубі.