Український захисник «Евертона» Віталій Миколенко став одним із головних героїв матчу 31-го туру чемпіонату Англії у Прем’єр-лізі. 24-річний футболіст збірної України врятував свою команду від вірного гола у гостьовому поєдинку проти «Ньюкасл Юнайтед» (1:1).

На 67-й хвилині господарі вели в рахунку 1:0 та мали чудові шанси збільшити перевагу. Голкіпер «Евертона» прикривав ближній кут і після пасу до центру Александер Ісак бив у порожні ворота, однак там опинився українець. Наш співвітчизник не розгубився та зміг винести м’яч практично з лінії.

На 88-й хвилині «іриски» змогли відігратися. Домінік Калверт-Льюїн реалізував 11-метровий удар.

За свою гру Віталій отримав від статистичного порталу Sofascore 7.3, що стало другим стало другою найвищою оцінкою в команді.

Головний герой матчу. Миколенко врятував "Евертон", замість голкіпера вибивши м'яч із порожніх воріт. Відео