Колишній чемпіон світу з боксу Микола Валуєв заявив, що тих російських спортсменів, яких не пустили на Олімпійські ігри, має тішити думку, що вони перебувають разом із батьківщиною. Депутат державної думи заявив, що росію «передбачається знищити у всіх відносинах».

Валуєв зазначив, що йде «максимальне зачистка інформаційного поля», і нібито робиться все, щоб очорнити рф в очах світової громадськості.

«Спортсмени — відомі люди, яких знає весь світ, таких у світі мало, і було б дивним і нелогічним, якби політикани, наші закляті вороги, не зробили б спроб тут якось вплинути. Можна нескінченно довго шкодувати з приводу неприїзду, але кожного зі спортсменів, гадаю, зігріватиме думка, що він таки діє разом зі своєю країною, народом, батьківщиною», – сказав ексчемпіон світу з боксу в інтерв’ю ТАСС.

Валуєв сказав, заради чого страждає росія, яку не пустили на Олімпіаду-2024, і отримав відповідь у мережі
Колишній боксер звинуватив Міжнародний олімпійський комітет (МОК) у упередженості.

«МОК – комерційна організація, вона абсолютно підконтрольна та несуб’єктна, тому що виносить політичні рішення щодо спортсменів інших країн рівно в той момент, коли має бути осторонь. На Олімпіаді має бути інша політика – політика світу, а не розмежування, яку зараз проводить президент МОК Томас Бах та все керівництво МОК», – додав депутат ЄдРа.

Такий патріотизм Валуєва не знайшов позитивних відгуків у російських уболівальників.

«Кам’яна голова», «Очманіти аргументи… Кар’єри та долі людям зруйнували і ховаються за гаслами», «Скільки це може продовжуватися? Є межа підлості та лидоблюдства?», «Пропаганда головного мозку. Слухати гидко», — пишуть користувачі.