В рамках 32-го туру Англійської Прем’єр-ліги лондонський Челсі українця Михайла Мудрика приїхав у гості до Шеффілд Юнайтед, який займає 20-ту сходинку в турнірній таблиці.

Команда Маурісіо Почеттіно зіграла внічию 2:2, втративши перемогу в доданий до другого тайм час. Мудрик з’явився на полі лише на 82-й хвилині, замінивши Мадуеке. За цей час українець встиг:

• зробити п’ять дотиків;
  • виконати дві подачі;
  • виграти одну із двох верхових дуелей;
  • тричі втратити м’яч.

Аналітичне видання SofaScore проаналізувало виступ Мудрика та поставило йому 6.5 балів, що є однією із найгірших оцінок у складі Челсі.

Мудрик провів 33 матчі за Челсі, у яких зумів відзначитися шістьма голами та двома асистами. Transfermarkt оцінює українського футболіста в 35 мільйонів євро.

Челсі наразі посідає дев’яту сходинку в турнірній таблиці Англійської Прем’єр-ліги, маючи у своєму активі 44 бали.