Українець Андрій Кучеренко став переможцем етапу Кубка світу з бойового самбо, який минулими вихідними відбувся у столиці Вірменії Єревані. Наш співвітчизник був першим у категорії до 71 кілограми, а в фіналі відправив у нокаут так званого нейтрального спортсмена з росії Ібрагіма Кортоєва.

По ходу турніру Кучеренко з рахунком 8:0 розібрався із двома представниками Вірменії. У вирішальному поєдинку за «золото» нашому співвітчизнику довелося попітніти. Росіянин без прапора та гімну постійно намагався провести кидки, але наривався на сильні удари від Андрія.

У підсумку за 1 хвилину і 14 секунд до кінця сутички Кучеренко наніс правий прямий в голову супернику, відправивши його на килим. Кортоєв хоч і зумів піднятися, але продовжити боротьбу на рахунок рефері не зміг.

Українець завоював «золото», а після вердикту судді виконав перед глядачами гопак та сальто. Ця медаль стала однією з 22-х, які наші спортсмени вибороли в Єревані. «Синьо-жовті» посіли друге місце у загальному заліку – 7 золотих, 4 срібних та 11 бронзових нагород.