Головний тренер збірної України U-19 Дмитро Михайленко розповів, як відбувається адаптація Крістіана Шевченка у національній команді. Наставник зізнався, що у збірній під час матчів він виконує роль перекладача для сина Андрій Миколайовича.

Михайленко уточнив, що якщо установка чи тактичний аналіз, то він стоїть біля тактичної дошки чи монітора, а вже помічники спілкуються англійською.

«Вони сиділи у Крістіана і синхронно перекладали йому. Коли була хвилина, я вже розповідав йому англійською. Але у нього завжди виникали питання, тому що за два тренування складно пояснити. Це так здається, що вийшов і граєш. Ні. Є фаза в обороні, фаза з м’ячем, без м’яча — які речі потрібно весь час пояснювати. Якщо ти глибоко пірнаєш, повинен розуміти всі деталі. Він, як розумний хлопець, підходив і говорив: «Я не розумію, що мені потрібно тут і тут», а я йому пояснював», — цитує Михайленко tribuna.com.

Також Дмитро Станіславович спростував повідомлення деяких ЗМІ, що до Шевченка-молодшого приставлено перекладача.

Як повідомляв 17-річний син голови Української асоціації футболу (УАФ) Андрія Шевченка, дебютував за юнацьку національну збірну в еліт-раунді відбору Євро-2024 (U-19).

20 березня Україна з рахунком 2:0 перемогла Північну Македонію в 1-му турі міні-турніру в македонському Скоп’є на FFM Training Centre. Крістіан з’явився на полі на 79-й хвилині, замінивши Геннадія Сінчука. У другому турі у матчі проти Латвії Крістіана випустили на поле на 90-й хвилині.