Напередодні Жирона обіграла Барселону (4:2) у матчі 34-го туру іспанської Ла Ліги, вперше забезпечивши собі участь на груповому етапі Ліги чемпіонів наступного сезону. Головний тренер переможців Мічел повідомив, що хотів би лишити в команді нинішніх лідерів, зокрема Артема Довбика та Віктора Циганкова.

«Наша ідея полягає в тому, щоб вони залишилися, якщо тільки гравець не дасть чітко зрозуміти, що він повинен піти. Єдине, що може статися, це коли до нас прийдуть з такою кількістю грошей, що ми не зможемо сказати: «Ні». Але ми хочемо, щоб вони всі залишилися тут».

Також Мічел зізнався, що ще не мав остаточної розмови щодо кадрової ситуації в клубі зі спортивними директором Кіке Карселем. Проте наставник сподівається, що обидва українські легіонери лишаться в Жироні.

«Карсель робить свою роботу, і потроху ми будемо говорити, але спочатку ми повинні закінчити сезон.

Ми говорили кілька разів, але найголовніше для мене, щоб ми зберегли основу на наступний рік. Я сподіваюся побачити Алейша в наступному сезоні, тому що у нього є контракт, і я думаю, що українці залишаться тут», – наводить слова Мічела Estadio Deportivo.