Відомий український тренер В’ячеслав Грозний розповів про своє ставлення до Анатолія Тимощука, інформує SportNews.

Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Тимощук не висловив чіткої підтримки свої батьківщині та залишився працювати тренером у «Зеніті». За його дії в Україні його позбавлено всіх футбольних регалій.

Напередодні Грозний розкритикував Тимощука за його дії.

«Я про зрадників і сепаратистів не хочу говорити. Це вже не футбольна, а інша складова. Може будь-яка людина допустити помилку, може помилитися будь-який тренер, арбітр, функціонер. Але зрадники… Ні, я навіть говорити про них не хочу.

Якщо ти українець, то ти залишаєшся українцем на все життя. В іншому випадку змінюй паспорт і не розповідай про Україну. Людина зрадила батьківщину – і все. Будь-хто, хто залишився в росії, для мене зрадник. Хоч лікар, тренер, гравець. Просто немає чого коментувати.

Не хотів би його навіть бачити. Він веде своє життя у країні, яка знищує нас, українців, займається геноцидом. Як таке може бути?

А як би він опинився переді мною? Та він сюди не приїде. Хоч одна людина в Україні сказала за нього добре слово, коли він залишився там? Ні! Ось сепаратюги скажуть, зрадники також. Всяка нечисть, яка наводить ракети на наші міста скаже. Чи є такі? На превеликий жаль, так. Мразі вони всі, хто так відноситься до України, хто проти України», — заявив Грозний «Українському футболу».