Відомий експерт Олег Федорчук порівняв колишніх нападників київського «Динамо» Віктора Леоненка та Артема Мілевського.

«Леоненко був футболістом, який робив різницю і міг вирішити результат матчу. Мілевський у цьому плані йому поступається. Артем – яскравий, але ніколи не був лідером на полі. Леоненко 2, з натяжкою 3 сезони був найкращим футболістом в Україні. Мілевський таким ніколи не був.

Ще різниця між ними полягає в тому, що кар’єра Леоненка була вкорочена керівництвом «Динамо» – його не відпускали, завищували ціну і т.д., а Мілевський сам собі її вкоротив своїми порушеннями режиму.

Якби Леоненка відпустили з «Динамо», то він спокійно міг би заграти в Європі, в тому ж «Кайзерслаутерні», який ним цікавився. А Мілевським я навіть не пам’ятаю, щоб хтось серйозно цікавився. У Леоненка залишилася недомовленість у кар’єрі, все-таки, він мало ігор зіграв.

Але обидва вони, і Леоненко, і Мілевський, залишили великий слід в українському футболі. Також вони стали хорошим прикладом для молодих гравців – щоб не повторювати їхні помилки. Леоненко – це наш Джордж Бест, а Мілевський – наш Гаскойн», — зазначив спеціаліст.