Директор Шахтаря зі стратегічного розвитку Юрій Свиридов озвучив позицію клубу щодо подій після матчу юнацького чемпіонату України проти Динамо (1:2).

— Нами була запрошена компанія, яка відповідала за безпеку. Там було 12 представників охорони. Ми вважали, що цього достатньо. Те, що відбулося на стадіоні, може відбутися на будь-якому матчі. Це випадкова ситуація. Була провокація з боку гравця Динамо. Були емоції. Це нормально для футболу. Добре, що ніхто не постраждав.

Проаналізуємо ситуацію. В майбутньому або збільшуватимемо кількість охорони, або зменшувати кількість вболівальників на стадіоні, або заборонимо фанам команди-суперника відвідувати стадіон. Ніхто не каже, що все нормально. Ситуація не нормальна, але потрібно зробити правильні висновки, щоб цього не відбувалося в майбутньому.

— Кого ви маєте на увазі, коли говорите про провокацію з боку гравця Динамо?

— Я не хочу повертатися назад. Думаймо про майбутнє. Ми готові надати дисциплінарним органам всі дані, фото та відео.

— Динамо вважає, що для тисячі чи півтори вболівальників, які були на стадіоні, не було відповідної кількості місць в бомбосховищах.

— Я не знаю, яка кількість там була. Хтось може сказати, що там було 5 тисяч. Я не знаю. Я не думаю, що там була тисяча людей. Там не може бути на стадіоні тисяча.

— Скільки вміщує бомбосховище?

— Я не знаю. Я не думаю, що наші співпрацівники, які відповідали за охорону, щось порушили.