Директор академії донецького «Шахтаря» Олександр Алексєєв прокоментував резонансний інцидент по завершенні матчі між юнацькими командами «гірників» та київського «Динамо». Про це пише SportNews.

Після матчу юнацького чемпіонату України між «Шахтарем» та «Динамо» (1:2) на футбольному полі сталася сутичка за участі представників обох команд. Також стало відомо про конфлікт між старшим тренером «Шахтаря» U-19 Олексієм Бєліком та керівником академії «Динамо» Олександром Іщенком.

В середу на Instagram-сторінці академії «Шахтаря» було оприлюднено нове відео інциденту, де видно, що голкіпер киян В’ячеслав Суркіс приклав долоні до рук.

Згодом Алексєєв розповів про позицію клубу щодо інциденту.

«Загалом варто зазначити, що інцидент та подальша масова штовханина на полі була викликана діями голкіпера «Динамо» U-19 В. Суркіса, який одразу після свистка цілеспрямовано підбіг до трибуни з уболівальниками «Шахтаря» та почав вживати нецензурні висловлювання й ображати наших футболістів, що підтверджується відеозаписом. Наш клуб уже опублікував це відео на офіційній сторінці академії «Шахтаря» в Instagram.

Окрім цього впродовж усього матчу вболівальники «Динамо», присутність яких консолідовано забезпечив ФК «Динамо» без попереднього погодження з нашим клубом, викрикували нецензурні висловлювання на адресу нашого клубу та футболістів. Загальна ситуація зі скандуваннями підвищила емоційний фон та напруженість серед футболістів обох команд.

Зі свого боку ФК «Шахтар» ужив усіх обʼєктивно необхідних засобів безпеки, включаючи присутність поліції та охорони, які фактично й забезпечили безпеку та запобігли масовому безпорядку на полі.

ФК «Шахтар» надав свої пояснення, фото та відеоматеріали Комітету з етики та чесної гри УАФ з метою повного, усебічного й обʼєктивного розслідування подій, що мали місце на матчі. Окремі пояснення буде надано КДК УАФ у межах дисциплінарного провадження. Також ФК «Шахтар» надав Комітету з етики та чесної гри УАФ докази побиття нашого футболіста гравцем ФК «Динамо» і звернувся з вимогою провести окреме розслідування щодо цього кричущого епізоду неналежної поведінки», — заявив Алексєєв.