Здається, у списку футбольних сімей України на одну віднині поменшає. Дружина гравця «Шахтаря» та збірної Олександра Зубкова Анна повідомила, що чоловік її зрадив.

Про це жінка розповіла у своєму Instagram, поділившись сторіс, які нині вже видалила.

«Казочка про те, що є вірні чоловіки виявилася просто казочкою. І мій зрадив. Смішно. Дізналася випадково. Анька у Варшаві з дитиною 1,5 роки від війни ховається, у мене становлення як особистості у професійному плані відбувається, а Сашка на куражах з дамами… Бридко. Не боляче», – цитує слова жінки видання «Чемпіон».

Анна видалила зі свого профілю в Instagram фото з Олександром

Крім того Анна показала частину переписок невірного із «дамами» та пошукові запити його телефона, з яких випливає, що Зубков користується послугами ескортниць.

Сторіс із гучними заявами Анна невдовзі видалила, але їх встигли заскрінити

Невдовзі після видалення попередніх сторіс, Зубкова записала нове відео. В ньому вона пояснила, що не хоче, аби чоловіка цькували.

«Я виставляла сторіс не для того, аби в чоловіка була травля, чи це завадило його кар’єрі. Я виставляла їх, бо мені було максимально неприємно і все, що я хотіла, аби в мене не було шляху назад до збереження цього шлюбу. Я знаю, що багато жінок вибачають зради, але я просто не хочу, я більше не можу», – сказала вона.

Нагадаємо, зради – не рідкість на поприщі особистого життя футболістів. Серед нещодавніх гучних історій – крах відносин співачки Шакіри та ексгравця «Барселони» Жерара Піке. Той, як відомо, після 11 років цивільного шлюбу з артисткою закрутив роман із 22-річною студенткою.

Серед українських спортсменів – тренер збірної Сергій Ребров, який колись потрапив в об’єктив папараці у компанії тоді ще коханки, а нині дружини, Ганни.