Українська тенісистка Еліна Світоліна висловилася щодо свого вильоту з цьогорічного Ролан Гаррос. Про це пише сайт SportNews.

У понеділок Світоліна зазнала поразки в матчі 1/8 фіналу одиночного жіночого розіграшу Ролан Гаррос. Українка поступилася у двох сетах четвертій ракетці світу Олені Рибакіній — 6:4, 6:3.

Згодом Світоліна поділилася думками щодо свого вильоту.

«Сьогодні мені було дуже важко. Мені здалося, що в першому сеті я була не настільки далека, щоб зрівняти рахунок, але вона зіграла добре. Я не використала свій шанс, але вона чудовий гравець. Тому це завжди непросто: ти наче так близько, але й водночас так далеко. Що є, те є.

Її подача — це найбільша її зброя. Вона дуже добре пробиває по своїх точках. Завжди треба бути готовою до чогось неочікуваного, тому що вона іноді вона грає потужно, іноді додає м’ячу обертання, іноді просто кладе м’яч у правильне місце. Тому ти постійно маєш бути напоготові. Важливо активно їй відповідати. Тому мені б хотілося, щоб я трохи краще скористалася тими шансами, які в мене були, трохи більше тиснула на неї. Але, на жаль, вийшло, як вийшло», — наводить слова Світоліної «Великий теніс України».