Головний тренер національної збірної Німеччини Юліан Нагельсманн поділився думками щодо контрольного матчу проти збірної України, інформує SportNews.

Попри великий тиск протягом усього матчу, збірній Німеччини не вдалося вразити ворота збірної України в спарингу — матч завершився нічиєю 0:0.

Згодом Нагельсманн дав оцінку подіям, що відбувалися на футбольному полі.

«Звичайно, ми всі хочемо перемагати в кожному матчі. Але для мене найголовніше — мати команду на футбольному полі. В офіційних поєдинках я очікую від гравців більшого, але й сьогодні ви також бачили хорошу гру від збірної Німеччини. Перші 20 хвилин були добрими. Хороший пресинг. У суперника є якісні футболісти, які лише наприкінці першого тайму почали створювати свої моменти. Гадаю, якби нам вдалося забити один м’яч, ми забили б і другий, і третій.

По перерві нам вдалося підвищити тиск. Хвилин 15—20 Україна не могла вийти зі свого штрафного майданчика. Відзначу блискучу гру воротаря суперника. Синьо-жовтим допомагала не тільки Фортуна, а й хороша гра в захисті», — заявив фахівець.