Шведська федерація біатлону визнала новачком року 24-річного біатлоніста Віктора Брандта, що входить до складу збірної країни.

«Наполеглива праця і терпіння окупаються, і новачок року доводить це. Після стабільної участі в Кубку IBU він нарешті потрапив до команди Кубка світу. Показавши чудові індивідуальні результати, він виграв чоловічу естафету і допоміг Швеції завоювати золото чемпіонату світу в Нове-Мєсто», — повідомляє Fondo Italia з посиланням на шведську федерацію біатлону.

Віктор Брандт дебютував у команді Кубка світу півтора року тому в Естерсунді на етапі сезону-2022/23. Брандт зміг зайняти своє місце в збірній після кількох переконливих результатів у Шушені на Кубку IBU, вирвавши перепустку на чемпіонат світу після участі в чемпіонаті Європи. У Нове-Мєсто, потрапивши в топ-30 у спринті і впритул наблизившись до нього в гонці переслідування, він також отримав виклик на естафету, де спортсмен зробив свій внесок у виграш Швецією золотої медалі.