Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс відповів на чутки про відхід з команди нападника Владислава Супряги та вінгера Беніто, інформує SportNews.

Напередодні в ЗМІ з’явилася інформація про те, що Супряга та Беніто проведуть найближчий сезон в оренді в «Дніпрі-1».

Тим не менш, Суркіс заявив, що ця інформаціє не є правдивою.

«Після переходу в «Динамо» Піхальонка ми віддаємо Дніпру-1 гроші. Живі конкретні гроші. У нас немає можливості розкидатися футболістами. Якщо хто забув — нам потрібно проходити кваліфікацію Ліги чемпіонів, а в команді багато збірників, які не почнуть підготовку до нового сезону в загальній групі. Ба більше, у липні потрібно буде когось віддати на Олімпіаду.

Я не можу підставляти тренера, забираючи в нього ще когось із гравців напередодні першого збору. Якби у нас була пропозиція від «Дніпра-1» щодо Беніто, ми б її розглянули, але такої пропозиції не було! Що стосується Супряги, то він набрав навесні хорошу форму, був у своїй ідеальній вазі, відмінно вийшов проти того ж «Дніпра-1″, віддав гольову передачу… Проблема в тому, що після цього він підхопив складну вірусну інфекцію і якийсь час лікувався. Наразі про його відхід із клубу не може йти мови», — заявив Суркіс Telegram-каналу «ТаТоТаке».