Наприкінці літа 2022 року Брюгге викупив у Бенфіки Романа Яремчук – український форвард став найдорожчим трансфером у історії бельгійського клубу, за нього заплатили 17 мільйонів євро.

Однак сезон 2022/23 вийшов для Яремчука провальним (27 матчів, два голи, два асисти), і вже влітку 2023-го він відправився до Валенсії на правах оренди.

Українець поділився думками стосовно того, чому в нього не вдалося проявити себе найкращим чином у Брюгге.

«Якщо ви хочете, щоб нападник забивав голи, ви повинні йому щось дати. Гент дав мені це щось, хоча на початку я грав там не найкраще, а в підсумку це принесло їм багато грошей».

Нагадаємо, що влітку 2021 року Гент продав Яремчука до Бенфіки за 17 млн.

Роман відзначив, що у Валенсії до нього ставилися більш справедливо, ніж у Брюгге.

«У Брюгге ти міг пролежати на ліжку сім днів, але якби ти коштував, так би мовити, 25 мільйонів євро, ти все одно міг би вийти у старті в неділю. Я боровся за своє місце на тренуваннях, але не грав. Запитайте у кого завгодно.

Насправді, все пішло не так з першого дня. Починав я непогано, забив, віддав дві гольові передачі, але потім місяцями грав дуже мало. 10 хвилин, 20, два тижні на трибунах…».

Однак попри це все, нападник «залишив двері відкритими» перед поверненням до Брюгге.

«Повернення? Це в жодному разі не було б покаранням. Незважаючи ні на що, я все одно хотів би грати за Брюгге. Я стежу за всіма їхніми матчами, досі підтримую контакти з багатьма людьми там.

Багато чого сталося, але я думаю, що останні три сезони були неймовірним досвідом. У деякі дні мені було дуже важко, але врешті-решт я став від цього сильнішим», – приводить слова Романа видання Het Belang van Limburg.