Легендарний ексгравець донецького «Шахтаря» Олександр Сопко поділився думками щодо воротарів національної збірної України, пише видання SportNews.

До складу збірної України на фінальну частину Євро-2024 потрапили три воротарі: Андрій Лунін, Анатолій Трубін та Георгій Бущан.

Напередодні Сопко дав характеристику всім трьом голкіперам.

«Лунін витягнув сезон для «Реала». Однак, певна нервозність в його діях є, і, на жаль, у Андрія залишиться неприємний осад від неучасті у фіналі Ліги чемпіонів. Виступом за збірну України на Євро-2024 Луніну знову доведеться доводити свій статус. Але… Голкіпер на такому рівні повинен бути впевнений в собі на всі сто відсотків.

Щодо Трубіна, то, зазначу, що він дійсно багато грав за «Бенфіку», однак заматеріти не встиг… На чемпіонаті Європи потрібно багато і, що важливо, впевнено керувати діями оборони, кричати на захисників. Я не впевнений, що Трубін до цього повністю готовий.

Є певні проблеми і з Бущаном, який в 70-80 відсотках матчів УПЛ був, фактично без роботи, без тиску. А на Євро-2024 – інший ритм і тиск, да і готовності до такого турніру Бущан поступається і Луніну, і Трубіну», — заявив Сопко сайту «FootBoom».