Відомий крузер та чемпіон світу за версією IBF Джей Опетая розповів про можливість бою з Олександром Усиком. Опетая вважає, що вже настав час для цього поєдинку. Ба більше, на фоні нещодавніх заяв українського боксера про поверенення в крузервейт — такий бій цілком можливий.

Джей зізнався, що з великою повагою ставиться до Усика. Опетая завжди мріяв про бій з українцем. І після реваншу Усика та Ф’юрі цей бій, справді, може відбутися.

«Я дуже поважаю Усика. І хотів би зустрітися з ним у рингу. Насправді я завжди був близьким до цього. Взяти, наприклад, Олімпійські ігри-2012. Я пройшов відбір у 16-річному віці. Виступив на турнірі у 17 років. Я ж був на тому самому турнірі, який Усик виграв. Я відчував, що завжди був десь поряд. Проте тоді я ще не був готовий до цього. Було ще дуже зарано. А ось зараз я відчуваю, що настав мій час», — сказав Опетая в інтерв’ю Fight Hub TV.

Додамо, що Опетая здобув титул IBF у крузервейті в 2022 році. Тоді він переміг Майріса Брієдіса з Латвії. Однак він відмовився від захисту титулу. І в 2024 році в реванші проти Брієдіса Джей знову здобув вакантний титул IBF.

Усик може повернутись у крузервейт

Цікаво, що нещодавно Олександр Усик розповів, що може повернутись в крузервайт та вже там закінчити кар’єру. Українському боксеру важко утримувати вагу у хевівейті. А ось схуднути для Усика — це взагалі не проблема.

«Я думаю, що можливо після реваншу з Ф’юрі я можу спуститися у вазі в крузервейт. Можливо, це мій план. Коли я почав тренувальний табір я постійно їв. Для мене це було важко. Мені це не подобається — коктейлі, вода, протеїн, банани. Однак банани – це добре, я люблю банани», — розповів Усик.

Слід зазначити, що реванш між Усиком та Ф’юрі пройде 21 грудня 2024 року. Поєдинок знову прийматиме столиця Саудівської Аравії Ер-Ріяд.