Каталонська «Жирона» оформила перехід 24-річного колишнього форварда молодіжної збірної Іспанії Абеля Руїса. Він може замінити у команді гравця національної команди України Артема Довбика.

«Жирона» готова розглянути пропозиції щодо свого найрезультативнішого футболіста минулого сезону, повідомляє Mundo Deportivo.

Абель Руїс був одним із лідерів молодіжної збірної Іспанії. У 2020 році вихованець «Барселони» перейшов до «Браги». Минулий сезон у чемпіонаті Португалії став невдалим для 24-річного форварда, який забив лише 6 голів.

Руїс може замінити Довбика

Головний тренер «Жирони» Мічел Санчес упевнений, що на «Естаді Монтіліві» бомбардирський потенціал молодого гравця повністю розкриється. Каталонці заплатили за гравця, який може зіграти в центрі атаки й на обох флангах, 9 млн євро.

«Жирона» має пропозиції щодо трансферу Артема Довбика навіть попри те, що найкращий бомбардир сезону в Ла-Лізі не зумів відзначитися на Євро-2024.

Якщо інший клуб запропонує каталонцям понад 40 млн за форварда, трансфер буде здійснено. У такому разі Абель Руїс замінить українця в основному складі «Жирони».