Найстаріший у світі професійний футболіст Кадзуйосі Міура продовжує кидати виклик часу. 57-річний японський нападник був представлений клубом Атлетіко Сузука і збирається кинути новий виклик у своїй кар’єрі, яка триває вже понад чотири десятиліття.

Японська команда була заснована цього року Хіросі Сайто, японцем, який жив у Бразилії в місті Жау, розташованому в глибині штату Сан-Паулу.

У недавньому інтерв’ю Казу заявив, що має намір грати до 60 років. Його останнім клубом був португальський Олівейренсе.

Цього року він п’ять разів виходив на поле за португальську команду. У своєму останньому матчі, що відбувся 19 травня, він відіграв 26 хвилин проти Лейшойнша і був визнаний найкращим на полі.

Казу приїхав до Бразилії в 1980-х роках у віці 15 років і почав свою кар’єру в цій країні, виступаючи за такі команди, як Сантос, Палмейрас, Корітіба та інші. Більшу частину наступного десятиліття футболіст провів на батьківщині, виступаючи за Токіо Верді.

Після кількох коротких виступів у Європі нападник у 2005 році перейшов до ФК Йокогама, де побив кілька рекордів. Серед них — те, що в 2017 році він став найстаршим футболістом, який грає на професійному рівні.

Загалом він провів майже 40 сезонів як професійний футболіст. Незважаючи на те, що в 1990-х роках він постійно грав у складі збірної Японії, Кадзу так і не взяв участь у чемпіонаті світу, пропустивши фінальні склади в 1994 і 1998 роках.