Після блискучого виступу українських легкоатлеток у секторі для стрибків у висоту українські спортсмени вибороли ще кілька медалей у Європі.

Про це повідомляє «Телеграф» із посиланням на пресслужбу Національного олімпійського комітету (НОК) України у Facebook. Українці виграли ще три «бронзи».

Стрибун у висоту Андрій Проценко з результатом 2,15 м посів третє місце на турнірі Всесвітнього легкоатлетичного туру категорії Bronze «ORLEN Cup» у польському місті Лодзь.

1. Норберт Кобельський (Польща) – 2.23 метри
2. Марко Фассінотті (Італія) – 2.20 м
3. Андрій Проценко (Україна) – 2.15 м

Українська стрибунка з жердиною Яна Гладійчук із результатом 4,10 м стала бронзовим призером на Челленджері у німецькому Ерфурті, розділивши медаль із німецькою спортсменкою.

1. Агнешка Кажуба (Польща) — 4.30 м
2. Клара Ренц (Німеччина) — 4.20 м
3. Яна Гладійчук (Україна) — 4.10 м
3. Ріа Мьоллерс (Німеччина) — 4.10 м

Крім того, на етапі Всесвітнього легкоатлетичного туру категорії Silver «Meeting de l’Eure» у французькому місті Валь-де-Рей у штовханні ядра бронзовим призером став Роман Кокошко. Його результат — 20,57 м.