Зірковий український футболіст Руслан Маліновський видовищним голом приніс своєму клубу Марселю перемогу над ПСЖ в 1/8 фіналу Кубка Франції.

На 57-й хвилині за рахунку 1:1 півзахисник підхопив м’яч на лінії чужого штрафного майданчика і зумів ударом з льоту влучити у ворота паризької команди, повідомляє НВ.

Марсель вийшов уперед в середині першого тайму завдяки голу з пенальті від ексзірки Барселони, Арсеналу та Манчестер Юнайтед Алексіса Санчеса, але колишній капітана Реала Серхіо Рамос відновив рівновагу на 45+2-й хвилині.

У підсумку ПСЖ, в атаці якого діяв грізний дует Ліонеля Мессі та Неймара, не зміг знову зрівняти рахунок і вилетів з турніру.

Маліновський вийшов у стартовому складі Марселя та провів на полі весь матч, який став його сьомим за французький клуб після свого переходу з італійської Аталанти в січні 2023 року.