Український півзахисник лондонського «Челсі» Михайло Мудрик провів 71 хвилину у матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти «Боруссії» та був замінений у другому таймі на Майсона Маунта. Зустріч завершилась із рахунком 0:1 на користь німецьких футболістів, повідомляє OBOZREVATEL.

Вирішальний гол на 63-й хвилині забив Карім Адейємі.

Для Мудрика це стало першим поєдинком у кар’єрі у плей-оф ЛЧ. До цього 22-річний гравець збірної України брав участь у поєдинках кваліфікації та на груповому етапі турніру, забивши за «Шахтар» три голи і зробивши два асиста у 13 матчах.

Для Михайла це також стало четвертою грою у футболці лондонської команди. Результативними діями жодними не відзначився.

Авторитетні статистичні портали Whoscored та Sofascore поставили українцеві приблизно однакові оцінки (6,5 та 6,6 відповідно), що є показником нижчим за середній у «Челсі».