Мадридський «Реал» у заключному матчі 21-го туру іспанської Ла Ліги вдома розбив абсолютного аутсайдера чемпіонату «Ельче» – 4:0, повідомляє ТСН.

Ще до перерви підопічні Карло Анчелотті тричі розписалися у воротах суперника. На 8-й хвилині рахунок відкрив Марко Асенсіо, після чого Карім Бензема двічі реалізував пенальті.

Наприкінці поєдинку «Королівський клуб» вчетверте вразив ворота гостей – на 80-й хвилині крапку в грі поставив Лука Модрич, який вийшов на заміну.

Повний матч за мадридців провів український воротар Андрій Лунін, оскільки основний голкіпер команди бельгієць Тібо Куртуа продовжує відновлюватися від травми.

Огляд матчу:

Для українця ця зустріч стала четвертою поспіль у стартовому складі «Реала». Всього цього сезону Лунін зіграв 11 матчів за «бланкос» у всіх турнірах, у яких пропустив дев’ять голів. У чотирьох поєдинках Андрій зберіг ворота «сухими».