У суботу, 16 лютого, «Челсі», за який виступає українець Михайло Мудрик, у рамках матчу 24-го туру чемпіонату Англії сезону 2022/23 приймав «Саутгемптон».

Зустріч, що проходила у Лондоні на стадіоні «Стемфорд Брідж», завершилася мінімальною перемогою гостей із рахунком 0:1. Про це повідомляє пресслужба «синіх» у Twitter, пише «Телеграф».

Єдиний гол у грі записав на свій рахунок Джеймс Ворд-Праус, який вразив ворота «Челсі» зі штрафного наприкінці першого тайму. На 63-й хвилині матчу головний тренер Синіх Грем Поттер випустив на поле Мудрика, щоправда, українець так і не зміг відзначитись. У компенсований час вінгер збірної України мав нагоду забити гол, але його удару з-за меж штрафного не вистачило точності.

Ця поразка відкинула «Челсі» (31 очко) на 10-те місце у турнірній таблиці АПЛ, «Саутгемптон» (18 очок) продовжує боротися за виживання.