Сьогодні у фінському Контіолахті в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону сезону-2022/2023 відбулася жіноча індивідуальна гонка, в якій збірну України представляли три спортсменки – Дар’я Блашко, Анна Кривонос та Олена Білосюк. Ще дві біатлоністки — Юлія Джима та Ірина Петренко – не стартували через проблеми зі здоров’ям.

На жаль, перша гонка нового сезону виявилася невдалою для всіх наших дівчат, жодній з яких не вдалося зайняти місце в заліковій зоні (ТОП-40). Найкращий результат у Дар’ї Блашко, яка з двома промахами стала 51-ою. Анна Кривонос, яка припустилася чотирьох помилок на вогневих рубежах, розташувалася на 74-ій позиції, а Олена Білосюк із такою ж кількістю промахів посіла 80-е місце.

Перемогу в гонці здобула шведська біатлоністка Ганна Еберґ, срібна медаль у норвежки Інґрід Тандреволл, а «бронза» дісталася Лізі Вітоцці з Італії.

Кубок світу сезону-2022/23. Перший етап. Контіолахті (Фінляндія)