У французькому Ансі завершився третій етап Кубка світу з біатлону сезону-2022/23, який став останнім у цьому році.

Програма змагань у Франції включала шість гонок – чоловічі та жіночі спринти, персьюти та мас-старти. Утім, з усіх стартів до заліку Кубка націй пішли тільки результати спринтерських гонок, за підсумками яких збірні зайняли проміжні місця в рейтингу.

Нагадаємо, що від результатів у Кубку націй залежать квоти команд на майбутній сезон.

Кубок націй (чоловіки): залік після третього етапу сезону-2022/23

У чоловічому заліку Україна зберегла десяте місце. Після трьох етапів наші біатлоністи набрали 1667 балів.

Від збірної Швейцарії, яка займає дев’яте місце, наша команда відстає на 71 очко.

На верхівці рейтингу знову без змін: Норвегія лідирує, другою йде Німеччина, а третє місце займає Франції.

Кубок націй (жінки): залік після третього етапу сезону-2022/23

Виступивши на етапі в Ансі, українки уміли покращити позицію у Кубку націй – 14 місце при 1394 набраних балах. Від позиції у ТОП-10 нашу команду наразі відокремлюють 119 очок.

Лідерство в рейтингу утримує Швеція, на другому рядку Німеччина, а замикають ТОП-3 французькі біатлоністки.