Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував гру команди під керівництвом в.о. головного тренера Олександра Шовковського

– Олександр Шовковський після Мірчі Луческу перемагає. «Кривбас» обіграли всуху, зараз також перемога без пропущених м’ячів.

– Вони мають кожну гру так грати. Самовіддача має бути на першому місці. Не забувайте, що у нас багато травмованих футболістів: Шапаренко, Ярмоленко, Попов, і у Ваната є пошкодження. Це все позначається на грі. А Шовковський добре робить свою справу, він молодець. Він має разом із командою прогресувати, що він і робить. У нього дуже грамотно збудована гра.

– Минулого сезону Олександр Шовковський мав такий пробний період на посаді виконувача обов’язків головного тренера, коли Мірча Луческу лікувався.

— Навіщо нам згадувати те, що було? Що Мірча був у лікарні, а Шовковський виконував обов’язки головного тренера? Це вже минуле. Зараз він також виконує обов’язки головного тренера. Будемо дивитися, як команда гратиме, прогресуватиме, і вже тоді вирішуватимемо щось.