Колишній український тренер Йожеф Сабо прокоментував чутки про можливий перехід російського футбольного союзу до Азійської конфедерації, повідомляє «Трибуна».

– Хто їх прийме? Нахрена вони там потрібні? Росія взагалі нікому не потрібна. Але прикро, що є функціонери та політики, які підтримують їх.

– Як, на вашу думку, у цьому випадку слід вчинити з росією?

– Їх треба довічно ізолювати. Навіть якщо їх дискваліфікувати на 15 років, то згодом виросте нове покоління, яке візьме до рук автомат і знову піде війною проти України та інших європейських країн. Якщо росію не зупинити сьогодні, то через якийсь час вони знову підуть воювати. Саме тому Зеленський не йде на переговори. Я з ним цілком погоджуюся.

Україна має зробити все, щоб знищити росію. Просто вигнати окупантів із нашої країни буде недостатньо. Потрібно забрати у них ядерну зброю та зруйнувати економіку, щоб вони навіть за 100 років не змогли відновитися. Інакше й бути не може! Я вже казав, що в мене є мрія посадити путіна в клітку й возити по всьому світу. Це не людина, а якась істота – кадебіст. Для кадебістів люди – це ніщо. Він посилає сотні тисяч мобілізованих на забій, – відповів Сабо.