Президент ФБУ Іван Крулько поділився планами розвитку біатлону в Україні та розповів про відновлення інфраструктури після терористичних атак російської армії.

«Безперечно, наше завдання – займатися інфраструктурою, її відбудовою, щоб ми могли не лише приймати гонки чемпіонату України, але й міжнародні змагання найвищого рівня, – заявив Крулько. – Це наша мета, це розвиток масового біатлону, його популяризація, наше бачення, щоб повернутися на найвищий п’єдестал. Цей сезон є непростим, у нас відбувається зміна поколінь, була непроста підготовка».

За словами функціонера, біатлонна база у Чернігові, яка серйозно постраждала через обстріли росією, буде відновлена.

«Є попередні плани, ми робимо підготовчі речі, – зазначив Крулько. – У бази в Чернігові є три господарі. Саме приміщення, яке розбомблене, належить центру олімпійської підготовки, по суті міністерству, це державна власність. Траса – комунальна власність в області. А земля, що між трасою і за нею, належить інституту, що входить до підпорядкування Академії аграрних наук. Ми хочемо звести до того, щоб був один господар».

«У цьому контексті Чернігів заклав у бюджет області на проєктно-кошторисну документацію. Підготовчу роботу щодо проєкту відбудови ми зробимо, певні нариси вже є, який він повинен мати вигляд. Створили фонд відновлення інфраструктури біатлону. Сподіваюся, що з 1 січня цей фонд будемо популяризувати, збирати туди кошти з усього світу на відбудову бази в Чернігові. Вона має стати народним стадіоном. Хто за неї відповідатиме? За нашим задумом, це має бути комунальне підприємство Чернігівської обласної ради».