Незважаючи на щільний графік змагань, українська спортсменка Олена Білосюк взяла участь у національному чемпіонаті з біатлону. Про свій виступ у спринті, враженнях від ЧУ та підготовку до наступних гонок біатлоністка розповіла виданню «Суспільне Спорт».

Про виступ у спринті

«Незадоволена тим, що не впоралась з останнім пострілом. Уже трошки «захлинулася». Потрібно було його відкласти і потім закрити. Загалом біглось непогано. Єдине, що траса «глянцем» і мені після французького льоду він в горлі стоїть. Доводилося адаптовуватись, звикати, якось шкрябатись по тому слизькому покритті».

Про відпочинок

«Який відпочинок? Ми приїхали — відбігали, далі збір і знову через тиждень старти. Команда «А» відпочинку не має. Тільки весною. Ми замість відпочинку їдемо на чемпіонат України, потім поїдемо на чемпіонат Європи. У нас постійно гонки».

Про етапи КС

«Як я готувалася, так я і біжу зимою. Чуда не буває, принаймні у моєму віці. Коли набагато пізніше починаєш підготовку і вона далеко не так, як повинна бути, то боротися з лідерами надзвичайно важко».

Про підготовку до наступних гонок

«Ми готуємося. Зима довга. Якщо не зараз, то можливо, через місяць. Ми намагаємося покращити результати і розуміємо всю серйозність ситуації: квоти, очки і наскільки це все складно. Виходячи на гонку, я викладаюсь на максимум. Принаймні на тих гонках, які приносять очки команді. Особисті навіть не стартуєш, щоб зберегти сили на ті гонки, де я потрібна команді. Але все одно цього мало, все одно результат далеко не той, який нам необхідний».