Дуже цікавою боротьбою у одиночній змішаній естафеті завершилась програма грудневої частини Чемпіонату України з біатлону в с. Яворів Львівської обл. Останній комплект золотих нагород у щільній боротьбі виграла команда Тернопільськї області, причому для здобуття перемоги довелось створити маленьке диво на останньому етапі.

Після стартового відрізку лідерство захопив дует Закарпатської області зусиллями Анастасії Меркушиної. Причому Настя з колом штрафу лише дві секунди виграла у львів’янки Олени Городної, в якої також були додаткові 75 метрів.

Однак на другому етапі партнери дівчат – відповідно, Віталій Труш та Сергій Телень, не впорались зі стійкою: спортсмен з Закарпаття пішов на коло штрафу, а львівський біатлоніст – на три! Це дозволило вирватись в лідери другій збірній Сумської області, яка у складі Віта Семеренко – Богдан Борковський тримала першу позицію і після другого, і після третього етапів.

Однак на завершальному відрізку вже прийшов час помилятись і Богдану – для нього каменем спотикання стала лежка, після якої він відмотав три штрафних кола, і втратив не лише першу позицію, а й взагалі місце на подіумі. А основна боротьба за золото пішла між згаданим вище Віталієм Трушем та Віталієм Мандзиним. Тернополянин, який отримав довіру від Юрая Санітри і місце в основі на наступний етап Кубка світу в Обергофі, починав останній етап четвертим, але на фініші випередив усіх суперників і приніс собі і напарниці Тетяні Тарасюк золото нагороду чемпіонату України!

Закарпатський дует відстав лише на шість секунд, а ось бронза все ж вирушить до Сум – але виборола його не друга, а перша команда області, за яку виступали Валентина Семеренко та Роман Боровик.

Друга частина чемпіонату України відбудеться наприкінці березня, після завершення календаря міжнародних змагань. Як очікується, березневі старти прийматиме новий комплекс в Буковелі.

Чемпіонат України з біатлону

Одиночний мікст

1. Тернопільська обл.-1 (Тетяна Тарасюк — Віталій Мандзин, 1) 42:09,2

2. Закарпатська обл. (Анастасія Меркушина — Віталій Труш, 3) +6,2

3. Сумська обл.-1 (Валентина Семеренко — Роман Боровик, 2) +21,2

4. Сумська обл.-2 (Віта Семеренко — Богдан Борковський, 3) +33,2

5. Тернопільська обл.-2 (Ірина Тарасюк — Євген Івченко, 1) +1:28,9

6. Львівська обл.-1 (Олена Городна — Сергій Телень, 8) +1:54,9.