Сьогодні в німецькому Гельзенкірхені відбулася «Різдвяна гонка», яка традиційно ознаменувала завершення календарного біатлонного року. Програму виставкового турніру відкрив юніорський старт, у якому український тандем Віталій Мандзін — Олександра Меркушина завоював бронзові нагороди, а о 19:15 розпочалися основні перегони за участю наших Антона Дудченка та Юлії Джими.

Першим стартом «Різдвяної гонки 2022» став мас-старт, у якому Дудченко та Джима показали дев’ятий результат. Переможці визначалися у гонці переслідування: українці змогли відіграти одну позицію та розташуватися на підсумковому восьмому рядку.

Перемогу здобула французька пара Фаб’єн Клод — Жюлія Сімон, на другу сходинку п’єдесталу піднялися Ветле Шостад Крістіансен та Інгрід Ланмарк Тандревольд з Норвегії, а замкнули ТОП-3 австрійські біатлоністи Фелікс Ляйтнер та Ліза Тереза Хаузер.

Підсумкова таблиця «Різдвяної гонки 2022» (Гельзенкірхен, Німеччина)