Футбольна команда Гамбії вирушила на гру Кубка африканських націй літаком, і ледь не загинула. У літаку, в якому перебувала національна команда, не спрацювала система подачі кисню, внаслідок чого гравці опинилися «на межі життя і смерті».

На своїй сторінці в Instagram екс-футболіст «МЮ» Саїді Янко розповів, що під час нетривалого польоту у футболістів почалися головні болі та запаморочення. Він виклав відеофрагмент, на якому видно, як команда висаджувалася з літака. Янко залишився незадоволений цією ситуацією, піддавши критиці футбольну асоціацію Гамбії, яка допустила подібне.

Команда помітила нереальну спеку в салоні літака, щойно зайшла на борт, але екіпаж запевнив її, що кондиціонери вмикатимуться, коли вони піднімуться в повітря. Однак цього не сталося, а ситуація тільки погіршилася, коли літак злетів — деякі люди втрачали свідомість.

Коуч команди бельгієць Том Сенфієт заявив, що команда могла померти. Вони всі швидко заснули й особисто йому снилися моменти з його життя, ніби це все було реальним.

Додамо, що перший матч у Гамбії в рамках Кубка африканський націй має відбутися 15 січня. Вона зустрінеться зі збірною Сенегалу в групі С. У цьому квартеті її суперниками також є камерунська та гвінейська команди.