Ведучий програми KDK Андрій Сеньків пролив світло на ситуацію з обшуком у будинку, де мешкає колишній нападник Артем Мілевський. Журналіст розповів про людину, з якою співмешкає екс-футболіст.

Дуже цікавий персонаж. Прізвище Третяк, кличка «Палич». Людина, котра займалася організацією договірних матчів, на секундочку. Є навіть сюжет травня 2018 року на «Профутболі». Він був тією особою, котра напряму писала футболістам різних команд з пропозицією «злити» матч, дати певний результат і т.д.

І ось приклад з того сюжету якраз про те, що він писав гравцям однієї з молодіжних команд «Карпат» про те, що треба «злити» київським динамівцям, одноліткам з різницею в 2 м’ячі – і буде от така n-на сума. Якщо ви не погодитеся – то судді вас просто приб’ють.

У підсумку футболісти Карпат відмовилися, і судді їх прибили – було кілька червоних карток, суддівське свавілля і т.д. І в підсумку він їм написав після матчу, що «Нужно было по-хорошему, мальчуганчики. А так вы видите, что случилось дальше».

Дійшло до того, що йому взагалі довелося валити, тікати з країни. Як він і чому повернувся, чому його не затримують, як це все розрулилося – хрін його знає. Факт залишається фактом: чудак на волі, займається теж, скажімо так, не суперчистими речами. Тому я би не був спокійним за те, що Мілевський у надійних руках.

Свідомий Сеньківа Сергій Болотніков повідомив, що причина обшуків у власнику будинку.

Справді, як мені вдалося з’ясувати, мені джерела в поліції розказали, що справа не в цьому Паличі. Ще є один мутний персонаж, з яким пов’язаний Мілевський.

Є чувак, який підозрюється в торгівлі наркотою і порно. Він виїхав за кордон і здає будинок власне Мілевському. І в оцей будинок прийшли силовики з обшуками. Тому Мілевський, звісно, ні в чому не винен, але замішаний в такій історії. Ти знаєш, у мене враження, що ми Мілевського не від того рятували. Ми його рятували від алкоголю, а треба було рятувати від його оточення.