У середу, 24 січня, ФК Буковина, що виступає у Першій лізі, отримав нового титульного спонсора. На офіційному сайті клубу повідомляється, що в планах команди зміна складу і посилення амбіцій грати у Прем’єр-Лізі.

Титульним спонсором чернівецького клубу стала компанія Демарт, яка відома своїми соціальними та спортивними проєктами в рамках співпраці з СК Прометей.

Головною задачею від нових інвесторів для Буковини на сезон 2024/25 – вихід до елітного дивізіону.

Повідомляється, що наразі тривають перемовини й щодо реконструкції спортивного комплексу, на якому Буковина проводить свої домашні поєдинки Першої ліги.

Відомий інсайдер Ігор Бурбас у власному телеграм-каналі повідомив нові подробиці угоди, згадавши про голову компанії Демарт Володимира Дубинського.

«Буковина відтепер гратиме під патронатом Дубинського. Цей дніпровський бізнесмен більше відомий у волейболі й баскетболі як власник однойменних команд Прометей. Особливо успішно справи йдуть у волейболі».

Бурбас відзначив, що Дубинський має особливі стосунки з власником ФК Епіцентр Олександром Герегою.

«Що цікаво, там у Дубинського принципові заруби з Епіцентром, власником якого є Герега. Саме це очне суперництво, за моєю інформацією, зараз найбільше мотивує нового інвестора «Буковини». І саме це суперництво збирається перенести й в футбол, де він поки новачок, але з амбіціями».

Також інсайдер повідомив, що клуб планує комплектуватися вихідцями з Дніпропетровської області та ставить за мету не просто вихід до УПЛ, а й перемогу в Першій лізі.

«Наступного сезону Буковина ставитиме завдання вийти в УПЛ з першого місця. Фундамент майбутньої команди-переможниці закладають уже зараз. Посилюють склад, менеджмент, а влітку дуже ймовірно і тренерську позицію. Ставка буде зроблена на вихідців з Дніпропетровщини, звідки родом сам новий інвестор».