Керівництво київського «Динамо» продовжує пошуки нового центрального захисника. Найближчим часом футболістом українського клубу може стати румунський футболіст.

Вірджіл Гіце став основним кандидатом на перехід до «Динамо», повідомив Telegram-канал спортивного журналіста Петра Слонки.

Головний тренер «Динамо» Олександр Шовковський попросив президента клубу Ігоря Суркіса посилити склад команди перед другою частиною сезону в українській Прем’єр-лізі (УПЛ). «Біло-синім» потрібен ще один універсальний, фізично потужний центральний захисник. Клуб займається розв’язанням трансферної проблеми.

Кандидат на перехід до «Динамо»

Київський клуб зацікавився румунським захисником польської «Краковії» Вірджилом Гіце. Контракт 25-річного футболіста зі «смугастими» діє до літа 2026 року, а його трансферна вартість становить понад мільйон євро. Однак це не зупиняє «Динамо», яке готується до переговорів щодо гравця.

Вірджіл Гіце є вихованцем Академії Георге Хаджі. Він перейшов до «Краковії» з румунського «Фарула» у 2022 році за 1,2 млн євро. У сезоні 2023/2024 захисник зіграв 13 поєдинків у всіх турнірах та записав на свій рахунок три голи.