Український біатлоніст Віталій Мандзин прокоментував результат у змішаній естафетній гонці на ЧЄ-2024, який вчора завершився у словацькому Брезно-Осрблі.

Естафетна гонка була досить важкою. Перед стартом у мене було, можливо, якесь хвилювання, бо мені довірили на таких змаганнях пробігти перший етап. Було якесь хвилювання внутрішнє, але я намагався про це менше задумуватися. Просто виходив на трасу та хотів максимально виконати свою роботу. Намагався не думати про те, яким буде фінальний результат.

Приходячи на «лежку», напрям вітру у порівнянні з пристрілкою кардинально змінився, тож довелося робити поправку. Припустився однієї хиби, був мій робочий промах, трішки не проконтролював постріл. На «стійці» розумів, що треба якісно та чисто відпрацювати, бо є можливість поборотися за високі місця, радий, що зміг з цим впоратися. На останньому колі було вже складно фізично, але намагався і робив все, що можна, бо розумів: можу передати Дмитру (Підручному — прим. ред.) естафету на дуже хорошій позиції.

Можливо, результат склався не такий, як усі очікували від нас. Потрібно прийняти його як належне: повинні були показати саме такий результат.

Раніше про виступ на континентальній першості з біатлону-2024 висловився Дмитро Підручний.