Бельгійський голкіпер Тібо Куртуа, незважаючи на те, що він продовжує процес одужання, з’явився в новинах у зв’язку з його можливим поверненням у ворота Реала. Це викликало гнів Карло Анчелотті, який не розуміє, що ця інформація була опублікована.

Минуло вже кілька місяців і Куртуа, переживши найгірші моменти, вже тренується на полі. Цей факт породив всілякі спекуляції з цього приводу, де журналіст Мігель Анхель Діас з Cadena COPE заявив наступне:

«Якщо все піде добре, Тібо Куртуа зіграє за мадридський Реал у чвертьфіналі Ліги чемпіонів».

Це означає, що бельгійський воротар буде доступним у квітні.

Анчелотті був спантеличений, коли прочитав новину про те, що Куртуа буде готовий до чвертьфіналу… те, чого навіть він зараз не знає, але що він вважає формою тиску як на гравця, так і на нього як на тренера, і, перш за все, на Луніна і Кепу,

Тренеру Реала це не сподобалося через те, що це означає для решти команди, оскільки вони хочуть сприймати такі речі набагато спокійніше.

Незважаючи на цю інформацію від Cadena COPE, Реал не буде ризикувати з поверненням Куртуа. Найголовніше, щоб він відновився якнайкраще, пише видання Defensa Central.

Чвертьфінальні матчі Ліги чемпіонів відбудуться між 9/10 та 16/17 квітня – дата, за словами Мігеля, коли Куртуа повернеться. Втім, мадридці не ставлять перед собою жодних дедлайнів.