Другою гонкою етапу Кубка IBU в Арбері став чоловічий спринт. Участь у ньому взяли 97 біатлоністів, серед них і п’ять представників України.

Спринти на етапі Кубка IBU в Арбері — остання потенційна можливість відбору до складу збірної України на чемпіонат світу-2024. Раніше головний тренер чоловічої команди Юрай Санітра відзначав, що може взяти когось з біатлоністів до складу на світову першість у разі демонстрації «топрезультату» в Арбері.

Участь у першому спринті в Арбері взяли п’ять біатлоністів: Артем Тищенко, Богдан Цимбал, Руслан Ткаленко, Дмитро Грущак та Роман Боровик. Поборотися за місця у топ-10 представникам України не вдалося, але зачепитися за залікову зону (топ-40) змогли одразу кілька біатлоністів.

Як минув чоловічий спринт на Кубку IBU в Арбері?

• І Тищенко, і Цимбал на вогневих рубежах заробили по одному колу штрафу: Артем — на першій стрільбі, Богдан — на другій. Швидшим у фінішному протоколі виявився Тищенко: випередив Цимбала на 25 секунд.
  • Провести чистий вогневий рубіж також не вдалося Русланові Ткаленку. При цьому з трьома колами штрафу біатлоніст програв на фініші лише шість секунд Цимбалу.
  • Загалом жодному з українців не вдалося провести чисто спринт. Дмитро Грущак, як і Ткаленко, заробив три кола штрафу.
  • До залікової зони потрапили три українці: Тищенко (посів 22-ге місце), а також Цимбал (29-те) та Ткаленко (32-ге). Грущак та Боровик посіли 48-ме та 62-ге місце відповідно.
  • Переможцем спринту став норвежець Мартін Ульдаль, який майже на 49 секунд випередив партнера по збірній Йогана Ботна. Загалом у топ-6 — всі представники Норвегії.

Кубок IBU з біатлону-2024. Шостий етап. Арбер (Німеччина)