У німецькому Арбері завершився шостий етап Кубка IBU з біатлону-2023/24. Програму змагань закрила чоловіча спринтерська гонка.

У першому спринті німецького етапу два українці фінішували в межах топ-30. Найкращим став результат Артем Тищенка, що припустився однієї хиби у стрільбі та посів 22-ге місце.

Участь у другому спринті взяли ті ж п’ять біатлоністів збірної України, що й у першому. Першим на старт серед українців вийшов Тищенко (10-й номер), останнім — Роман Боровик (97-й).

Як пройшов чоловічий спринт в Арбері

• Артем Тищенко і Богдан Цимбал чисто відпрацювали на вогневих рубежах, Цимбал ще й при цьому показав третій результат у гонці за швидкострільністю. Швидшим у фінішному протоколі виявився Тищенко, який посів 10-те місце. Цимбал — 14-й.
  • Натомість Руслан Ткаленко припустився двох хиб на «лежці», а Дмитро Грущак не закрив одну мішень на «стійці». У підсумку Ткаленко фінішував 33-м, Грущак — 39-м.
  • Найгіршу стрільбу серед українців показав Роман Боровик, який заробив одразу шість штрафних кіл і посів 86-те місце.
  • Перемогу у гонці здобув норвезький біатлоніст Йохан-Олав Ботн — вже сьому особисту у нинішньому сезоні Кубка IBU. У топ-6 загалом фінішували п’ять норвежців.

Кубок IBU з біатлону-2024. Шостий етап. Арбер (Німеччина)

.

Сезон Кубка IBU закриватимуть два етапи в Обертілліаху (29 лютого — 9 березня), де відбудуться 12 гонок.