У польському Якушице завершився третій етап юніорського Кубка IBU з біатлону. Програму змагань у неділю, 4 лютого, закрила жіноча спринтерська гонка.

Перший жіночий спринт в Якушице відбувся у суботу, 3 лютого. Найкращий результат серед українських біатлоністок у ньому показала Поліна Пуцко — 28-ме місце.

У заявку на другий спринт потрапили шість біатлоністок, однак на старт вийшли лише дві — Ксенія Приходько та Тетяна Тарасюк, які не брали участі у першому спринті. Вони розпочали гонку у першій стартовій групі.

Як пройшов спринт

• Ксенія Приходько чисто відпрацювала на першому вогневому рубежі і припустилась однієї хиби на другому. З цим результатом українка посіла 14-те місце.
  • Натомість Тетяна Тарасюк заробила два штрафні кола, однак увійшла у топ-10 гонки за швидкострільністю. Підсумковий результат Тарасюк — 17-та сходинка.
  • Другий поспіль спринт на юніорському Кубку IBU виграла австрійка Анна Андексер. Загалом увесь подіум зайняли австрійські біатлоністки.