Товариський матч «Інтера Маямі», за який виступає найкращий футболіст планети Ліонель Мессі, зі збірною зірок чемпіонату Гонконгу призвів до гучного скандалу. Річ у тому, що аргентинець не вийшов на поле, хоч уболівальникам обіцяли інше.

Про це повідомляє South China Morning Post. За інформацією джерела, уряд зажадав від організаторів пояснень, а також виплату компенсації за невихід зірки футболу на поєдинок.

Влада Гонконгу субсидувала шоу-матч на 15 млн гонконзьких доларів (майже 2 млн доларів США). Їх запевнили, що Ліонель як капітан команди проведе на полі як мінімум 45 хвилин. Про травму футболіста уряд не попередили, а квитки на гру продавали за допомогою рекламної кампанії, обличчям якої був чемпіон світу.

Після того, як стало зрозуміло, що аргентинець не вийде на поле, Мессі попросили отримати трофей («Інтер» Маямі переміг зірок Гонконгу з рахунком 4:1, — Ред.) і пояснитися перед уболівальниками, але це прохання проігнорували. Крім того, співвласник «Інтера» Девід Бекхем нібито пообіцяв вибачитись перед публікою, але не зробив цього.

Юристи зазначили, що організатори шоу не несуть юридичної відповідальності за форс-мажор, якщо вони не знали, що Мессі і не збирався грати, але продовжували просувати гру, створюючи враження, що він це зробить.